Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Loutkový sál
Rozsah kurzu 5 hodin
Lektoři Ing. Dagmar Fitříková
Termín přihlášení 16. 6. 2020
Cena na osobu 1800
DPH vč. DPH
Kontakt Joanna Martynková
558 387 151, 724 155 787
vzdelavani@trisia.cz

Praktické uplatňování DPH a změny v oblasti sazeb DPH v roce 2020 | Nový termín

23. 6. 2020 od 09.00 do 14.00 hodinLoutkový sál
Seminář je zaměřen na vybrané oblasti uplatňování DPH podle právního stavu platného od 1. 1. 2020.

Vážení klienti, vzhledem ke změně systému přihlášek na kurzy a semináře vás prosíme o registraci na našem prodejním portálu . Registrace a přihlášení do našeho portálu vám usnadní i orientaci ve vašich nákupech (přihláškách), doporučujeme ji proto využívat vždy.

Obsah kurzu

V průběhu semináře bude věnovaná dostatečná pozornost zejména obchodním transakcím v oblasti dodání zboží v rámci EU (prozatímní opatření pro obchod mezi členskými státy, která postihnou režim tzv. konsignačních skladů, přemístění obchodního majetku, řetězové obchody, podmínky pro osvobození od daně, prokazování přepravy zboží do jiného členského státu). Výklad bude zaměřen na změny v oblasti sazeb daně a související problematiku. Na praktických příkladech budou prezentovány vybrané okruhy uplatňování DPH se zaměřením na časté chyby, které se v praxi vyskytují.

Obsah semináře bude upřesněn.

Lektorka:

Ing. Dagmar Fitříková - podniká jako daňový poradce se specializací na daň z přidané hodnoty s mnohaletou praxí ve státní správě na úseku DPH. V současné době působí v poradenské firmě ABC Taxes, s.r.o. v Ostravě a věnuje se lektorské a publikační činnosti zaměřené na problematiku DPH.

V ceně semináře jsou pracovní materiály a občerstvení.

 

(Mar)