Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Loutkový sál
Cena na osobu 1650
DPH vč. DPH
Kontakt Helena Pajurková
558 387 123, 720 948 415
akce@trisia.cz

Úspěšně s kůží na trh

25. 2. 2015 v 13.00 hodinLoutkový sálSetkání s Rostya Gordon Smith a Věrou Staňkovou
Příležitost setkat se s jednou z 50 nejlepších manažerek na světě v oblasti řízení lidských zdrojů…, nechat se inspirovat jejími poznatky, zkušenostmi a názory na budování a řízení kariéry vlastní i v rámci systémů HR ve firmách a také s další spoluautorkou knihy Úspěšně s kůží na trh Věrou Staňkovou, publicistkou a specialistkou pro PR a firemní kulturu, média a komunikaci.
Po programu se uskuteční autogramiáda s autorkami knihy Úspěšně s kůží na trh Rostyou Gordon Smith a Věrou Staňkovou (knihy bude možné zakoupit na místě).

Pro koho je kurz určen

Pro všechny, kteří se profesionálně zabývají tvorbou a řízením systémů kariéry a rozvoje zaměstnanců, problematikou rovnosti mužů a žen – personalisty a personalistky, manažery a manažerky, jednatele a jednatelky firem a představitele veřejných institucí a všechny, kteří mají zájem se plnohodnotně realizovat v profesním i osobním životě.

Obsah kurzu

Budování osobní a profesní značky

 • Proč budovat osobní značku
 • Principy budování osobní značky
 • Osobní X profesní značka
 • Příklady z praxe

S kůží na trh

 • Základní otázky – kdy, co, kdo, komu, proč a JAK s kůží na trh
 • Vystupování na veřejnosti
 • Praktické příklady a tipy

 

Obsah bude přizpůsoben skladbě účastníků. Seminář bude veden formou řízené diskuse s výměnou názorů, zkušeností a nejlepších praktik z různých typů firem a organizací. Během diskuze Vám také autorky odpoví na otázky z personalistiky, managementu, marketingu a poradí Vám, které principy na cestě k úspěchu respektovat a rozvíjet.

Lektoři:

Rostya Gordon Smith -  autorka bestselleru „Úspěšně s kůží na trh“. Byla jmenována jednou z 50 vrcholových, světových HR manažerů v „HR World“. Přes dvacet let působí v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů nejen v Česku, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Rusku a v dalších zemích. Má praktické zkušenosti v oblasti rozvoje firemní kultury, implementace procesů, rozvoje managementu a řízení ve všech oblastech lidských zdrojů v mezinárodních i lokálních společnostech

Věra Staňková – spoluautorka knihy „Úspěšně s kůží na trh“. Od roku 1989 pracovala deset let v médiích, zejména v České televizi a Českém rozhlase, kde měla možnost vyzkoušet si různé podoby novinářské profese (redaktorka, moderátorka, editorka, scénáristka a režisérka dokumentárních pořadů, vedoucí tvůrčí skupiny). Zabývá se konzultační a školící činnosti v oblasti PR a marketingu, médií a komunikace.

Výstupy

 • Možnost setkat se s významnou osobností v oblasti HR a managementu
 • Získání informací, praktických rad a tipů k podpoře rozvoje „osobní značky“
 • Inspirace k uplatnění moderních přístupů v rozvoji lidí a týmové kultury ve firmách
 • Získání a sdílení nejlepších a ověřených praktik v systému rozvoje lidských zdrojů

„Kromě tebe samotného neexistuje nic, co by ti mohlo zabránit, aby ses dostal na vrchol toho, co děláš“

Brian Tracy

Přihlásit