Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Loutkový sál
Cena na osobu 1650
DPH vč. DPH
Kontakt Helena Pajurková
558 387 123, 720 948 415
kurzy@trisia.cz

Úspěšně s kůží na trh

25. 2. 2015 v 13.00 hodinLoutkový sálSetkání s Rostya Gordon Smith a Věrou Staňkovou
Příležitost setkat se s jednou z 50 nejlepších manažerek na světě v oblasti řízení lidských zdrojů…, nechat se inspirovat jejími poznatky, zkušenostmi a názory na budování a řízení kariéry vlastní i v rámci systémů HR ve firmách a také s další spoluautorkou knihy Úspěšně s kůží na trh Věrou Staňkovou, publicistkou a specialistkou pro PR a firemní kulturu, média a komunikaci.
Po programu se uskuteční autogramiáda s autorkami knihy Úspěšně s kůží na trh Rostyou Gordon Smith a Věrou Staňkovou (knihy bude možné zakoupit na místě).

Pro koho je kurz určen

Pro všechny, kteří se profesionálně zabývají tvorbou a řízením systémů kariéry a rozvoje zaměstnanců, problematikou rovnosti mužů a žen – personalisty a personalistky, manažery a manažerky, jednatele a jednatelky firem a představitele veřejných institucí a všechny, kteří mají zájem se plnohodnotně realizovat v profesním i osobním životě.

Obsah kurzu

Budování osobní a profesní značky

 • Proč budovat osobní značku
 • Principy budování osobní značky
 • Osobní X profesní značka
 • Příklady z praxe

S kůží na trh

 • Základní otázky – kdy, co, kdo, komu, proč a JAK s kůží na trh
 • Vystupování na veřejnosti
 • Praktické příklady a tipy

 

Obsah bude přizpůsoben skladbě účastníků. Seminář bude veden formou řízené diskuse s výměnou názorů, zkušeností a nejlepších praktik z různých typů firem a organizací. Během diskuze Vám také autorky odpoví na otázky z personalistiky, managementu, marketingu a poradí Vám, které principy na cestě k úspěchu respektovat a rozvíjet.

Lektoři:

Rostya Gordon Smith -  autorka bestselleru „Úspěšně s kůží na trh“. Byla jmenována jednou z 50 vrcholových, světových HR manažerů v „HR World“. Přes dvacet let působí v oblasti řízení a rozvoje lidských zdrojů nejen v Česku, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Rusku a v dalších zemích. Má praktické zkušenosti v oblasti rozvoje firemní kultury, implementace procesů, rozvoje managementu a řízení ve všech oblastech lidských zdrojů v mezinárodních i lokálních společnostech

Věra Staňková – spoluautorka knihy „Úspěšně s kůží na trh“. Od roku 1989 pracovala deset let v médiích, zejména v České televizi a Českém rozhlase, kde měla možnost vyzkoušet si různé podoby novinářské profese (redaktorka, moderátorka, editorka, scénáristka a režisérka dokumentárních pořadů, vedoucí tvůrčí skupiny). Zabývá se konzultační a školící činnosti v oblasti PR a marketingu, médií a komunikace.

Výstupy

 • Možnost setkat se s významnou osobností v oblasti HR a managementu
 • Získání informací, praktických rad a tipů k podpoře rozvoje „osobní značky“
 • Inspirace k uplatnění moderních přístupů v rozvoji lidí a týmové kultury ve firmách
 • Získání a sdílení nejlepších a ověřených praktik v systému rozvoje lidských zdrojů

„Kromě tebe samotného neexistuje nic, co by ti mohlo zabránit, aby ses dostal na vrchol toho, co děláš“

Brian Tracy

Přihlásit
Mohlo by Vás zajímat
7. 11. 2019