Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Loutkový sál
Termín přihlášení 6. 10. 2016
Cena na osobu 2240
DPH vč. DPH
Kontakt Helena Pajurková
558 387 123, 720 948 415
akce@trisia.cz

Ženy, kariéra a skloubení mateřství a práce. Mýtus, realita, nebo přání?

13. 10. 2016 od 11.00 do 15.00 hodinLoutkový sál
Z organizačních důvodů je seminář zrušen!

Pro koho je kurz určen

Všem, kteří se chtějí dozvědět:

  • S jakými problémy se ženy jak na mateřské, tak i v práci potýkají.
  • Co je syndrom vyhoření.
  • Jak vyzrát na pocit přepracování a pernamentního přetížení.
  • Zda lze propojit kariéru a rodičovství. Pohled žen, mužů a zaměstnavatelů.
  • Jestli ženám opravdu v mateřství měkne mozek.
  • Existuje-li skutečně nerovnost v odměňování.
  • Jak lze tyto problémy řešit. A co na to HR.

Obsah kurzu

Seminář bude veden formou řízené diskuse s výměnou zkušeností a nejlepších praktik z různých typů firem a organizací. Během diskuse budou tyto výjimečné ženy odpovídat na Vaše dotazy.

 

  • Přestaňte slaďovat, začněte žít: Nelze slaďovat osobní a pracovní život, žádné dva životy neexistují. Existuje jenom jeden život.
  • Ujasněte si své hodnoty a priority: Spokojeně žít lze pouze v souladu vnitřních a žitých hodnot.
  • Vyřeš to, anebo to neřeš: Ženy mají vynikající schopnost zabývat se v myšlenkách stále dokola problémy, které nemohou vyřešit.

 

V ceně semináře je zahrnuto občerstvení.

 

Lektorky:

Rostya Gordon Smith - Rostya působí přes dvacet let v oblasti řízení a rozvoje organizací, lidí a týmů nejen v Česku, ale i v Kanadě, Velké Británii, Japonsku, Brazílii, Estonsku, Rusku a dalších zemích. Vzdělání získala ve Velké Británii, Kanadě a Austrálii. V roce 2001 byla jmenována jednou z 50 vrcholových světových HR manažerů. V roce 2006 byla zvolena mezi 20 nejvlivnějších žen v České Republice. Je spoluautorkou motivační knihy "Úspěšně s kůží na trh" (Insignis, 2010), publikovala články v časopisech Computer World, HK East European Review, Beautiful British Columbia, Personal, HR Forum a Moje psychologie. Rostya je častou mluvčí na mezinárodních konferencích, přednáškách a seminářích. Její nejnovější projekt MINERVA 21 oslovuje české ženy heslem „Čeříme vodu“.

Jana Václavková - pracuje v IBM jako manažerka divize softwarových služeb. Tato divize vytváří zákaznická řešení založená na IBM Software. Jana vystudovala finance. Po studiu se několik let věnovala bankovnictví a pojišťovnictví. V této oblasti se mimo jiné podílela na restrukturalizačním projektu eBanky či start upu pojišťovny Direct. V roce 2010 významně změnila obor a stala se součástí Softwarové skupiny IBM. Nikdy neměla jasný kariérní plán ani vyhraněné ambice. Za zdroj svého úspěchu považuje zvnitřnění vlastních hodnot a život v souladu s nimi. Je matkou čtyřletého syna. Ve volném čase se věnuje své rodině, studiu speciální pedagogiky a dobrovolnictví spojenému s pomocí znevýhodněným či opuštěným dětem.

 

 

(Puc)

Výstupy

Srdečně Vás zveme na seminář a diskusi s jednou z nejlepších personalistek na světě Rostyou Gordon Smith a top manažerkou IBM Janou Václavkovou. Dozvíte se zde spoustu cenných informací, ujasníte si své hodnoty a priority.

Využijte jedinečnou šanci vidět a slyšet úspěšné ženy, matky, podnikatelky a členky kolegia Minerva 21 a také s nimi diskutovat.
 

Přihlásit