Logo
 
 
Informace o akci
Lektoři Eliška Vyhnánková - konzultantka v oboru sociálních médií
Termín přihlášení 19. 5. 2017
Cena na osobu 3630
DPH vč. DPH
Kontakt Helena Pajurková
558 387 123, 720 948 415
kurzy@trisia.cz

Facebook a firemní komunikace

23. 5. 2017 od 09.00 do 16.00 hodinBuďte na Facebooku vidět! • Otevřený kurz
Zápasíte se svým firemním profilem na Facebooku? Expertka na sociální sítě Eliška Vyhnánková Vám ho pomůže pořádně rozjet tak, aby měly Vaše příspěvky smysl, lákaly nové zákazníky a zvedaly tržby.

Nevěříte, že Vám školení s Eliškou Vyhnánkovou pomůže? V České spořitelně, O2, ČSOB, ČTK, Czech Tourismu, Rossmanu a dalších uvěřili a jejich profily na sociálních sítích fungují skvěle!

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen uživatelům, kteří chtějí zlepšit propagaci svých služeb a výrobků na Facebooku. Správcům firemních profilů, kteří se chtějí dozvědět více tipů a triků. Manažerům a jednatelům malých a středních firem. Pracovníkům PR a marketingových oddělení.

Obsah kurzu

Během kurzu se společně s lektorkou ponoříte hlouběji do fungování sociální sítě Facebook. Naučíte se plně těžit z toho, jakým způsobem pracuje s firemními příspěvky, co na něj funguje a co funguje na Vaše potenciální fanoušky. Ukážete si, jak mají vypadat efektivní příspěvky, na co si dát pozor při vytváření reklam a jaké další nástroje Facebook nabízí.

Seznámíte se s aktuálními trendy firemního marketingu, naučíte se vytvořit placenou propagaci na Facebooku a pochopíte, jak úspěšně komunikovat s fanoušky.

Zkušená lektorka se s Vámi podělí o řadu zkušeností z praxe.

  • Aktuální statistiky, jak se Facebooku daří v ČR i ve světě
  • Firemní stránka - jak se o ni správně starat, nastavení
  • Pravidla a omezení
  • Komunikace: proč a jak komunikovat, čeho se vyvarovat, Facebook a zaměstnanci, krizové situace
  • Placená reklama na Facebooku - od propagace příspěvku po vlastní okruhy uživatelů a remarketing
  • Měření úspěšnosti na Facebooku
  • Váš firemní profil - konzultace a dotazy

 

Lektorka:

 Eliška Vyhnánková – konzultantka v oboru sociálních médií.

„Živím se jako konzultantka v oboru sociálních médií. Nabízím poradenství a odborně vedená školení využití sociálních sítí Facebook, Twitter, LinkedIn aj. ve firmách i pro jednotlivce. Svým klientům předávám znalosti z dlouholeté praxe. Před odchodem na volnou nohu jsem pracovala jako manažerka nových médií ve společnosti NEWTON Media, kde jsem měla mimo jiné na starost i rozvoj nástrojů na monitoring sociálních sítí. Pravidelně přednáším, moderuji odborné akce a publikuji nejen na internetových serverech (Marketing & Media, Strategie, TyInternety, Lupa, Mediaguru a další). Rozesílám populární emailové aktuality ze světa sociálních médií.“

Lektorka spolupracuje s firmami, jako jsou: ženy.s.r.o., Česká spořitelna, Newton media, Člověk v tísni, Rossmann, ČSOB, Charita, ČTK, Ravensburger, Preciosa, Czech Tourism a jiné.

 

 

(Puc)