Logo
 
 
Informace o akci
Lektoři MgA. René Nekuda
WWW: www.renenekuda.cz
Cena na osobu 2950
DPH vč. DPH
Kontakt Bc. Kateřina Fajová
558 387 143, 725 420 383
katerina.fajova@trisia.cz

Tvůrčí psaní

18. 3. 2019 od 09.00 do 16.00 hodin
Objevte fascinující přesah tvůrčího psaní do běžné reality. Naučte se, jak moc nás ovlivňuje základní struktura příběhů v různých oblastech života.

Pro koho je kurz určen

Seminář "Tvůrčí psaní" je doporučen tiskovým mluvčím, PR a marketingovým pracovníkům, redaktorům deníků a obecních zpravodajů, kulturním pracovníkům, jako zaměstnancům muzeí, knihoven, divadel a kulturních středisek, ale třeba také učitelům středních škol apod.

Obsah kurzu

Myslíte si, že tvůrčí psaní je pouze o psaní beletrie? Naštěstí není! Příběhy jsou všude okolo nás a během tohoto jednodenního kurzu se na základě společné diskuze a několika praktických ukázek pokusíte zjistit, kde všude (a jakým způsobem) nás příběhy ovlivňují. Začíná to u vztahů, pokračuje přes reklamu a končí třeba u firemní prezentace. Přesah tvůrčího psaní do běžného života je více než fascinující! V tomto si rozšíříte obzory a uvědomíte si spoustu zajímavých a důležitých věcí.

„Na kurzu se bavíme o fungování příběhů v mnoha sférách našich životů, dáváme si věci do souvislostí a zkoušíme několik hravých cvičení.“ René Nekuda

Pomůžeme vám uvědomit si v souvislostech, že neumíme žít bez příběhů. A to už je jenom krůček od prozření, které dokáže třeba následující:

  • zlepšit vaše vztahy
  • zvýšit spokojenost vašich zákazníků
  • vytvářet zajímavější firemní prezentace
  • nenechat se omámit kdejakou reklamou

 

MgA. René Nekuda (* 29. srpna 1986) vystudoval Literární akademii v Praze, několik let pracoval jako novinář, píše povídky a divadelní hry, cestuje po světě a o svých cestách také přednáší. Od roku 2011 profesionálně vyučuje tvůrčí psaní.

Je vítězem první tištěné reality show (časopis Nový prostor, 2005), na svém kontě má několik drobných literárních ocenění a svoji tvůrčí energii realizuje v mnoha veřejných projektech (moderování, režie/dramaturgie pořadů či jako herec). Dále si vede svůj internetový medailonek RenéNEKUDA.cz spojený s blogem (nejen) o kreativitě a tvůrčím psaní.

René Nekuda studoval tvůrčí psaní mimo jiné u Daniely Fischerové, Petra Šabacha, Radky Denemarkové, Arnošta Goldflama, Ivony Březinové.

V roce 2013 absolvoval přátelské školení výuky tvůrčího psaní na Chapman university v Los Angeles, USA.

Mohlo by Vás zajímat
26. 2. 2019
9. 4. 2019