Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Zrcadlový salonek
Počet lekcí 8. října 2019, 3 hodiny
Lektoři PhDr. Dagmar Fiedorová
Cena na osobu 240
Kontakt Gabriela Hýblová
558 387 152, 725 420 382
info@trisia.cz

Jak na nespavost? - Psychosomatika

8. října 2019, v 17. hZrcadlový salonek
Seminář klinické psycholožky PhDr. Dagmar Fiedorové upozorní na možné příčiny a důsledky dlouhodobé nespavosti. Představí vám jednotlivé relaxační techniky a tyto i na semináři procvičíte. Cílem semináře je poznat příčiny nespavosti, pracovat s nimi tak, aby nám nebránily usnout. Největší odměnou pro lektorku nebude potlesk na konci semináře, nýbrž spící učebna.
Přednáška je zaměřena na příčiny a důsledky dlouhodobé nespavosti. Rozebráno bude utváření spánkového režimu a spánkových strategií od raného dětství a také vlivy, které mohou narušovat spánkovou hygienu (akutní stres, dlouhodobé vztahové těžkosti, přetíženost z práce). Bude pojednáno i o jednotlivých relaxačních technikách a jejich praktický nácvik.

(Hy)

Pro koho je kurz určen

Pro ty, kteří trpí nespavostí a ty, kteří se o této problematice chtějí dozvědět více přímo od odborníka z praxe. Paní doktora Fiedorová se zaměřuje na prevenci této problematiky. Upozorňuje na možné důsledky dlouhodobé nespavosti. Rozebírá příčiny, kterými můžou být akutní stres, dlouhodobé vztahové těžkosti, nebo přetíženost z práce. Představí a procvičí s vámi jednotlivé relaxační techniky.

V prodeji od: 28. 1. 2019, 15:00 hodin
Vstupné: 240 Kč
Přihlásit