Logo
 
 
Informace o akci

Vánoční dárky plné zážitků

3. 11. 2014 - 23. 12. 2014 od 09.00 do 17.00 hodin
Začínáte přemýšlet, co originálního letos nadělíte svým blízkým na Vánoce? Darujte kulturu! Vánoční dárky plné zážitků jsou právě v prodeji. Všechny akce, na které se naše Vánoční dárky vztahují poznáte na našem webu podle stromečku u fotografie.
Nově jsme rozšířili nabídku o drama z divadelního předplatného Tramvaj do stanice touha, hořce ostrou pedagogickou komedii Úča musí pryč (obojí hledejte v menu kultura - divadla) a koncert známé Veselé trojky Pavla Kršky (kultura - koncerty).

Dále se můžete těšit na divadelní představení lifecoachingu CRY BABY CRY, se kterou se můžete proplakat ke štěstí nebo na divadelní předplatné Poslední romance, ve kterém se dozvíte, že na lásku není nikdy pozdě.

V rámci koncertního předplatného vystoupí pražské smyčcové kvarteto Epoque Quartet a také Liselotte a Jan Rokytovi se svým programem Stoletá elegance „a la carte“. Na koncertě Dana Bárty & Illustratosphere zazní skladby z alba Maratonika, ale i novinky z připravované desky. V Třinci se představí i přední česká mezzosopranistka Andrea Tögel Kalivodová za klavírního doprovodu Ladislavy Vondráčkové. (podrobnosti hledejte v menu Kultura - koncerty)

Součástí Esoterického festivalu bude vystoupení ženské vokální skupiny Yellow Sisters. (Esoterika - festival)

Nejmenší se mohou těšit na nedělní pohádku Královna Koloběžka První o chytré rybářovic Zdeničce a mladém králi. (Kultura - dětem)

Chybět nebudou ani chytré vánoční balíčky pro rodiče a seniory „Průvodce třetím věkem v pohodě“, „Zdravá rodina“ a Cvičení ke zdraví s prvky jógy s MUDr. Halinou Dordovou. (Vzdělávání - odborné kurzy / pohybové a relaxační kurzy).

Vstupenky nebo dárkové poukázky Vám rádi připravíme v dárkovém balení.
Mohlo by Vás zajímat
30. 4. 2021