Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání náměstí Svobody

Westernová dětská farma

30. 6. 2015 od 15.00 do 18.00 hodinnáměstí SvobodyTřinecké kulturní léto
Interaktivní zábavná show pro malé i velké v Třinci poprvé!
Dětská farma je ojedinělý projekt pro děti a širokou veřejnost, kde se rozvíjí um a dovednost, učí je poznávat nové a přitom tak tradiční věci našich předků. Je tvořen deseti soutěžními stanovišti s farmářskou tématikou.
Každé dítě při vstupu na farmu obdrží Dětskou farmářskou smlouvu (dospělý návštěvník Rodičovskou farmářskou smlouvu), na kterou po splnění soutěžního stanoviště prokresluje znaky ze speciálních stoliček. Po zvládnutí všech deseti soutěžních stanovišť může za kupony ze smlouvy nakupovat dle vlastního výběru ve farmářském krámku. Po nákupu postupuje do finálového losování o atraktivní ceny.
Dětskou farmu tvoří celek 15 stanů, nafukovací stodola a skákací farma a to vše na rozloze 500m2. Farma tvoří uzavřený celek s jedním vstupem a východem a umožňuje dětským návštěvníkům vyzkoušet si sázení, dojení, chytání, lovení, pletení housek a grilování.
Součástí Dětské farmy je Albertíkova show.
Albertík je věčným školákem a z toho plynou tisíce zážitků, které se svými kamarády zažil ve školce a ve škole, ale také o prázdninách u babičky. Albertík a jeho maskotí kamarádi přináší nejen zábavu, ale také pořádnou dávku hudby a skvělé odměny a ceny!
Přijďte si zafarmařit a oslavit konec školního roku, těšíme se na Vás.


Vstupné: ZDARMA
Upozornění: Westernová dětská farma se bude konat za každého počasí.
Mohlo by Vás zajímat
30. 4. 2021