Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání náměstí Svobody

Westernová show clubu Black&Brown

4. 8. 2015 v 18.00 hodinnáměstí SvobodyTřinecké kulturní léto
Western club Black&Brown je občanské sdružení, které vzniklo v roce 2001 v Karviné, a tím si splnilo sen o době, kdy se po nekonečných prériích proháněla stáda bizonů, které lovili neohrožení lovci kožešin, o tvrdě pracujících kovbojích při hlídání stád dobytka, o mistrném ovládání lasa a honáckého biče, kdy se práskání rozléhalo nad širými pastvinami Texasu, o pistolnících, šerifech a falešných hráčích, kdy jejich umění v ovládáni koltů bylo otázkou osobní cti, svobody a nezávislosti.
Život na Divokém Západě přibližují široké veřejnosti i pomocí scének z prostředí městeček a saloonů, kde se spolu střetávají falešní hráči, zločinci, strážci zákona, potulní zlatokopové i lepé děvy a nikdy není nouze o napětí a akci.
Western je baví, mají ho rádi a těší je, když mohou ukázat ostatním, co vše cowboyové dovedou a jak vypadal starý dobrý Divoký Západ.
Vy se můžete těšit na "opravdickou" přestřelku, ukázky práce s lasem, kolty, biči a sami si budete moci tyto dovednosti vyzkoušet (střebla bičem na cíl, práskání bičem, lasování, hod lasem na kravičku, hod podkovou aj.).
Vstupné: ZDARMA
Upozornění: V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do prostor KD TRISIA.
Mohlo by Vás zajímat
30. 4. 2021