Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání náměstí Svobody

Tokhi&the Groove Army - bubenická show

11. 8. 2015 v 17.00 hodinnáměstí SvobodyTřinecké kulturní léto
Tentokrát již v 17.00 hodin!
Bubenická show Tokhi & the Groove Army je nejnovější originální projekt, který vychází z principů brazilské samby, ale v několika aspektech ji přesahuje. Skupina bubeníků (až 20 hráčů + leader) používá nástroje typické pro slunnou Brazílii (surdo, caixa, caxixi, pandeiro, tamborim, ganza, timba atd.). Mimo klasických rytmů pro tzv. Samba baterria hrají Groove Army i moderní beaty, inspirované například hip hopem, r´n´b, případně groovy a rytmy původem ze všech koutů světa. Díky pestrému rozsahu rytmů dokáže Groove Army spojit fanoušky různých hudebních stylů. Je to silná show, která diváky naprosto strhne ke spontánním reakcím (tanci, zpěvu), pobaví a dodá energii.

V Třinci se bude bubnovat ve třech dvacetiminutových blocích s půlhodinovými přestávkami. Ty vyplní vystoupení mažoretek různého věku z Bystřice, které sbírají jeden vavřín za druhým (fb Mažoretky z Bystřice) a prezentace „vozítek“ segway, které budou k zapůjčení zdarma.
Poprvé k nám zavítá rodinná pražírna a kavárnya Laura Coffee a vy se můžete těšit na horkou i ledovou kávu či kakao, čaj latte a ovocné smoothie.
Vstupné: ZDARMA
Upozornění: V případě nepříznivého počasí se akce přesouvá do prostor KD TRISIA.
Mohlo by Vás zajímat
30. 4. 2021