Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání náměstí T.G.M
Kontakt Bc. Lucie Šloufová
558 387 161
deti@trisia.cz

Tereza Anna Mašková

7. 7. 2016 v 18.00 hodinnáměstí T.G.MTřinecké kulturní léto
Talentovaná a úspěšná zpěvačka, třinecká rodačka, zahájí program Třineckého kulturního léta na náměstí T. G. Masaryka ve čtvrtek 7. července.
Současná studentka Konzervatoře Jaroslava Ježka v Praze, obor muzikálový zpěv, se do povědomí široké veřejnosti dostala v roce 2010, kdy se probojovala do semifinále soutěže Česko Slovensko má talent a stala se vítězkou mezinárodní soutěže Zlatá loutna.
O čtyři roky později o sobě dala vědět i ve světě. V soutěži pod názvem World Championships of Performing Arts, která se konala v červenci v Los Angeles, postoupila mezi 6 nejlepších. Soutěže se zúčastnily týmy z 57 zemí světa, takže by se dala přirovnat k olympiádě v umělecké sféře. Získala tam další 2 ocenění - plaketu za nejlepší výkon v kategorii Muzikál a medaili za velký přínos do showbyznysu.

V současné době ji můžete vidět zpívat s různými kapelami na kulturních akcích hlavně v Praze. Pomalu, ale jistě začíná pracovat na vlastním repertoáru. V Třinci vystupovala již několikrát, mohli jste ji slyšet např. na Třineckém mikulášském jarmarku 2014 nebo v letošním roce v rámci Hutnického dne. A pokud ne, máte teď jedinečnou příležitost!

Přjďte si užít pohodový podvečer, těšíme se na Vás.
Vstupné: ZDARMA
Upozornění: V případě nepříznivého počasí se akce ruší.
Mohlo by Vás zajímat
30. 4. 2021