Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání náměstí T.G.M
Kontakt Bc. Lucie Šloufová
558 387 161
deti@trisia.cz

Fit Factory Třinec, L. E. A. D. Parkour

28. 7. 2016 od 18.00 do 20.00 hodinnáměstí T.G.MTřinecké kulturní léto
Akce byla pro nepřízeň počasí zrušena. Jednáme o náhradním termínu. Děkujeme za pochopení.
Organizace Fit Factory Třinec a L. E. A. D.  Parkour Vás opět zvou na podvečer plný pohybu a zábavy.

Organizace FIT FACTORY se zabývá pohybem a zdravým životním stylem. Pohybové programy, které nabízí, jsou vhodné pro lidi každého věku a v každém stádiu fyzické kondice (od absolutních nesportovců,  seniorů,  dětí,  přes maminky na mateřské až po rekreační či profesionální sportovce) a jsou sestaveny na základě fyziologických a motorických znalostí, zkušeností a logiky.

Organizace věnuje velkou pozornost především maximálnímu zvládnutí techniky pohybů a cviků, které jsou základem pro jakoukoliv fyzickou přípravu (správné držení těla, zpevnění středu, vzpory, dřepy, výpady, tahy a tlaky). U svých klientů zároveň rozvíjí také sílu, flexibilitu, vytrvalost, rychlost a výbušnost tak, aby dosáhli co nejdříve na celkové zlepšení své kondice a duševně i fyzicky se cítili lépe než předtím. Jednotlivé lekce jsou vždy vedené trenérem, kapacitně omezené, s velmi individuálním přístupem ke každému jednotlivci.

Parkour je disciplína francouzského původu, jejímž základem je schopnost dostat se z bodu A do bodu B (a také umět se dostat zpět) bezpečně, plynule a účinně (efektivně) za použití vlastního těla. Pomáhá v překonávání libovolných překážek v okolním prostředí – od větví přes kameny a skály až po zábradlí a betonové zdi – a může být provozován jak ve městě, tak na venkově.

Parkour je pro členy této organizace jedinečnou metodou, jak obracet životy naruby. Proto také vedou tréninky v mnoha městech, pořádají workshopy pro školy i veřejnost, organizují meetingy a festival.  "Máme chuť vás naučit milovat pohyb! Pohyb, díky němuž porostete a díky němuž můžete inspirovat ostatní.  Vyberte si i vy tu těžší cestu a staňte se vzory pro své okolí,“ vzkazují lídři organizace. 

Věříme, že se i tentokrát aktivně zapojíte. Těšíme se na Vás.
Vstupné: ZDARMA
Upozornění: V případě nepříznivého počasí se akce ruší.
Mohlo by Vás zajímat
30. 4. 2021