Pohádkové jaro - předplatné 2022

KDY

Jaro 2022
Pohádkové jaro 22

Tři krásné, veselé pohádky, které uvidíte od ledna do června 2022, vypráví o hledání pravého štěstí, velkém dobrodružství při poznávání světa kolem nás a indiánských zvyklostech.

1.  TŘI VETERÁNI (22. 1. 2022)     Indigo Company
Pohádka nejen pro děti o odvaze, lidské hlouposti a skutečném lidském štěstí, které bývá na dosah.
Tři vysloužilí vojácí se toulají světem a pomocí tří kouzelných darů - harmoničky, klobouku a měšce, které dostali od hodných skřítků, napraví hamižnou princeznu a sami zjistí, v čem je vlastně to pravé lidské štěstí.


2. KOUZLA SKŘÍTKŮ (29. 5. 2022)     Divadlo Na větvi
Veselá pohádka o dvou malých domácích skřítcích a jejich velkém dobrodružství. Zvídavý skřítek Peříčko přesvědčí svého mrzutého brášku Hadráska, aby spolu podnikli tajnou objevitelskou výpravu. Chtějí si prohlédnout ten úžasný svět z tatínkova vyprávění, které zatím jen slýchávali před usnutím zachumlaní v peřinkách.


3. INDIÁNI ZE ŠUPLÍKU (26. 6. 2022)      Divadlo Láryfáry
Také jste někdy bojovali s luky a šípy, krotili koně, sbírali skalpy, stopovali divokou zvěř, kouřili dýmku míru a tančili kolem totemu? Jestli ne, my vás to naučíme!  «Motto: „Přísahám, že má ústa budou říkat vždycky pravdu“»
Uvidíte originální představení plné indiánských písniček a rituálů, s napínavým příběhem o třech dospělých kamarádech, kteří se odváží vrátit do časů dětství a stanou se opět statečnými indiány z kmene Apačů.
Cena předplatného: dítě 300 Kč, dospělý 400 Kč. Pro rodiny se třemi dětmi jedno dětské vstupné zdarma. 

Celá nabídka předplatného ke stažení zde.

Prodej předplatného začíná 1. listopadu. Stávající předplatitelé si mohou svá místa opět zakoupit už od 4. října.

Veronika Szkanderová Hodinková
+420 723 693 305
agentura@trisia.cz

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA