Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Zrcadlový salonek
Délka představení 3 hodiny

Sebereflexe

7. 11. 2019 v 16.30 hodinZrcadlový salonekRozvíjejte se s odborníky
Každý z nás má svoji vlastní sadu automatických negativních myšlenek. Pro každého z nás je příliš snadné zapadnout do nezdravých vzorců myšlení. Nedovolte, aby vás ovládaly vlastní negativní myšlenky. Jak to ale dokázat? Ukážete si, jak je to možné. Chcete být přece šťastní, nebo jste rádi nespokojení, nevrlí, naštvaní a zoufalí?
Pod vedením lektorky a koučky, paní Kluzové, se naučíte chápat a znát sami sebe. Proč určité věci vidíte tak, jak je vidíte? Pochopit jednání druhých i ta svá.

Uvědomme si, že není skutečně důležité, zda životní chvíli prožíváte, nebo si ji jen ve své mysli přehráváte stále dokola a dokola. Vaše tělo nepozná rozdíl. A tak se možná někdy zacyklujeme nevědomě do špatných, trapných, nepříjemných situací, o kterých vykládáme známým, rodině, pořád nás užírají, deprimují, stresují. Ale proč? Je snad pro nás příjemnější vykládat o těch, co nás naštvali, vytočili, zvedli nám adrenalin, na rozdíl od těch, kteří nás potěšili, nadchli, mile překvapili? A tak naše tělo znovu a znovu vystavujeme těm nepříjemným situacím, ke kterým se vracíme v myšlenkách s nadějí, že se nám snad uleví. Opak je bohužel pravdou. My si zanadáváme, ale to nám nepomůže. My těm situacím dáváme jen důležitost, kterou si nezaslouží.

Zrcadlo vám nastaví právě paní Kluzová a pomůže vám se od těchto myšlenek odprostit. Zjistit, co je v životě opravdu důležité.

 

(pH)