Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Loutkový sál
Kontakt Ing. Zuzana Ruszová
558 387 122
reklama@trisia.cz

Odložte brýle navždy

18. 9. 2018 v 18.00 hodinLoutkový sálWorkshop zdravého vidění
Přijďte si poslechnout nejen teorii, ale také prakticky vyzkoušet proč a jak by se mohl váš zrak přirozeně zlepšit tak, abyste se obešli bez brýlí.
Ukážeme si, že skvělý zrak není jenom o očích a jak zní to kouzelné slovo, které pomáhá vnést lekhost nejen do vidění, ale do celého života.

V dnešní době už asi není nikdo, kdo by se ve svém životě nepotkal s vadou zaostření – ať už u sebe, nebo u svých nejbližších.  Mohou to být  problémy s viděním do dálky, které ve většině případů vznikají v dětském věku, nebo vidění na blízko, které se zase spojuje s určitými věkovými hranicemi v dospělosti, ale řadíme sem i astigmatismus, tak zvané "líné oko", tupozrakost a další.
 
Brýle se za poslední roky staly všudypřítomnou pomůckou a doživotní berličkou. Ale nemusí to tak být.
 
Jiný pohled na vady zraku a na to, jak svým očím dopřát to, co potřebují, si ukážeme na našem workshopu.
Povíme si něco o teorii zdravého vidění a o tom, jak vlastně vidíme. Podíváme se na výzkumy amerického očního lékaře dr. Batese, které nám do problematiky vnesou trochu více světla. A ukážeme si, že to celé není jenom o očích.
 
Dozvíte se praktické rady jak své oči lépe používat a jak se o ně lépe starat a některá cvičení a techniky si rovnou i vyzkoušíme. Už během tohoto večera budete mít možnost zažít na vlastní oči, že věci mohou být trochu jinak.
 
Workshop je vhodný nejen pro ty, kdo již brýle nosí. Zajímavé podněty k tomu, jak si zdravý zrak co nejdéle udržet, nabídne i těm, kteří zatím problémy s viděním nemají nebo teprve začínají pozorovat krátkodobá zhoršení.
 
Všechna cvičení se provádí bez brýlí a očních čoček!

Lektorka: www.centrumzdravehovideni.cz/kdo-jsem/
V prodeji od: 25. 6. 2018, 15:00 hodin
Vstupné: V předprodeji: 220 Kč, v den konání: 260 Kč
Upozornění: V předprodeji levněji. V den konání za 260 Kč.