Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Společenský sál
Kontakt Ing. Zuzana Ruszová
558 387 122
reklama@trisia.cz
Délka představení 120 minut

Zdravý vztah k jídlu

8. 11. 2018 v 18.00 hodinSpolečenský sálPharmDr. Margit Slimáková
„Zdravá výživa ovlivňuje náš vzhled, naše chování i výkonnost,“ tvrdí nejvlivnější česká expertka v oblasti zdravého životního stylu, zdravé výživy a přístupu ke zdravotní péči.
Proč zde máme čím dál více výživových poradců, diet a zdravých potravin a přesto i pořád více obezity a nemocí souvisejících z nezdravou stravou?
Proč je třeba zdravě jíst a jak to v pohodě zvládat i bez počítání kalorií anebo jakýchkoliv jiných nepřirozených restrikcí? Co jsou ty nejkvalitnější potraviny? Jaká jsou nejlepší výživová doporučení?

Úspěšná česká dietoložka a poradkyně ohledně zdravého životního stylu se bude zabývat tématy ovlivňujícími naše fyzické a duševní zdraví - stravováním, odpočinkem, péčí o sebe a konečně i prevencí.

Margit Slimáková vychází ze své mnohaleté praxe úspěšné dietoložky a vyživové poradkyně a bloggerky i ze svých bohatých osobních zkušeností. Vyjadřuje se ke konkrétním tématům racionálně, nebojí se vyvracet zakořeněné mýty i upozorňovat na vyložené nesmysly, kterými se mnohdy nevědomky řídíme. Doporučuje jak zdravě jíst a pít, abychom svému tělu dodávali vše potřebné a bylo dokonale funkční (přitom například zavrhuje všechny možné diety a komentuje nejrůznější současné stravovací trendy). Zamýšlí se nad vlivem prostředí a práce na naše zdraví, nabádá k dostatku pohybu a podporuje odpočinek, kvalitní spánek a terapeutickou relaxaci. V neposlední řadě přímo nutí k tomu, abychom se hýčkali a pečovali o sebe, měli se rádi a snažili se žít aktivní pozitivní život s důrazem na prevenci před všemi nemocemi.

https://www.margit.cz/
V prodeji od: 18. 9. 2018, 15:00 hodin
Vstupné: 220 Kč, v den konání 250 Kč