Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Společenský sál
Cena na osobu 250
DPH vč. DPH
Kontakt Ing. Šárka Kšiňanová
558 387 150
firemnikurzy@trisia.cz

Krav Maga

13. 5. 2016 od 16.00 do 20.00 hodinSpolečenský sál
Krav Maga je takový způsob sebeobrany, který vás naučí reagovat na to, že útok v běžném životě může přijít v jakoukoli denní dobu, v jakémkoli prostředí, za jakýchkoli podmínek a navíc velice rychle a překvapivě.

Pro koho je kurz určen

Seminář je určen každému, kdo se zajímá o sebeobranu, kdo chce poznat základní techniky Krav Maga, kdo se chce naučit identifikovat nebezpečné situace a místa, ...

Obsah kurzu

Úvodní seminář je složen z části teoretické, ukázkové a procvičovací, které se vzájemně prolínají. Kromě ukázky a procvičení základních technik Krav Maga je součástí i část věnovaná prevenci, vysvětlení jak reagovat pod stresem a v šoku, jak předcházet dezorientaci atd.

Všechny techniky vycházejí z reálných situací a trénink je strukturován tak, aby co nejvíce odpovídal realitě.

Seminář vede zkušený instruktor Krav Maga Radim Sládek, instruktor Sebeobrany II. třídy, Trenér BOX III. třídy, Trenér MMA III. třídy. Je absolventem řady seminářů na téma Krav Maga, box, karate, střelba, bezpečnost, první pomoc a mnoha dalších.

Pro ty, které sebeobrana Krav Maga zaujme, připravujeme pravidelné dvouhodinové tréninky. Podrobné informace o nich budou k dispozici na úvodním semináři.

 

(Kši)

Přihlásit