Velký příběh o lásce
Pěvecký sbor Ireny Szurmanové

PŘIDAT DO KALENDÁŘE

KDY

6. 2. 2022 v 17.00 hodin

KDE

Divadelní sál

CENA

250, 300 Kč

CHCI VSTUPENKY

Koncert Pěveckého sboru Ireny Szurmanové s názvem Velký příběh o lásce v doprovodu komorního orchestru složeného ze členů Janáčkovy filharmonie Ostrava se blíží.

Protože se v loňském roce vystoupení kvůli covidové situaci nemohlo uskutečnit, o to větší očekávání Velký příběh o lásce přináší letos. Jde o kompaktní celek hudby, písní a mluveného slova, které dohromady tvoří vyprávění toho největšího příběhu lidských dějin. Příběhu, který si celý svět připomíná právě v čase Vánoc. Pěvecký sbor se sólisty vystoupí opět za doprovodu komorního orchestru složeného z členů Janáčkovy filharmonie a absolventů Janáčkovy konzervatoře Ostrava. Mluvené slovo přednesou herci Miroslav Etzler a Eva Kodešová.

www.hudbajedar.cz

Za kulturou bezpečně aktuálně:

Návštěvníci starší 12 let musí dle aktuálních vládních nařízení platných od 22. 11. 2021 splňovat pro vstup jednu z podmínek „N-O“:

  • Prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce
  • Aplikace očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových, první u jednodávkových) musí uplynout nejméně 14 dní
  • U dětí 12 - 18 let, osob s kontraindikací k očkování a u osob rozočkovaných lze k prokázání bezinfekčnosti použít RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin
  • Děti do 12 let bezinfekčnost prokazovat nemusí

UPOZORŇUJEME, ŽE OD 10. 1. 2022 KONTROLUJEME VÝŠE UVEDENÉ ZPŮSOBY PROKÁZÁNÍ BEZINFEKČNOSTI POUZE PROSTŘEDNICTVÍM APLIKACE MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČTEČKA. Diváci jsou povinni splnění podmínek touto formou prokázat, v opačném případě nemohou být do divadla vpuštěni. Připravte si tedy ke vstupu do našich divadel kromě vstupenky také QR kód z certifikátu o očkování, prodělání nemoci nebo testu v elektronické podobě (aplikace Tečka, pdf ad.), nebo vytištěný.

Pozorujete-li na sobě příznaky nemoci, nebo jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou, buďte ohleduplní a zůstaňte doma. Do divadla vstupujte pouze s ochranou úst a nosu (respirátor třídy FFP2 nebo NANO rouška) a v předsálí se snažte udržovat rozestupy. Používejte dezinfekci rukou a dbejte pokynů jevištního personálu.

Více k aktuálním opatřením v kultuře zde »»» https://covid.gov.cz/situace/kultura

 

Za všechny komplikace se omlouváme, děkujeme za trpělivost, vzájemný respekt a těšíme se na vás!100 minut
Parkování na náměstí Svobody

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jiřina

25. 8. 2022 v 16.00 hodin

Dorota Barová TRIO

25. 9. 2022 v 18.00 hodin

Zpíváme a tančíme s Míšou

14. 10. 2022 v 17.00 hodin

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA