Všem návštěvníkům divadel a koncertů

1. 12. 2021 8.04

Vážení návštěvníci kulturního centra TRISIA, v souvislosti se zpřísněnými opatřeními, které vstupují v platnost od 22. 11. 2021, se pro mnohé z vás zkomplikuje návštěva našich akcí. 

Vážení návštěvníci kulturní centra TRISIA,

v souvislosti se zpřísněnými opatřeními, které vstupují v platnost od 22. 11. 2021, se pro mnohé z vás zkomplikuje návštěva našich akcí. Nastalá situace nás velmi mrzí, a proto vám v souladu s obchodními podmínkami nabízíme možnost výměny vstupenek za nabitou TRISIA CARD, na kterou vám bude nahrána částka odpovídající hodnotě vrácených vstupenek. Kartu můžete využít na většinu kulturních a vzdělávacích akcí v roce 2022, takže ji můžete brát jako investici do svého kulturního života nebo vzdělávání. Pokud patříte do jedné z tzv. ohrožených skupin, bude vám v případě zájmu a po splnění podmínek vrácena částka v hotovosti.

Za kulturou bezpečně aktuálně:

Návštěvníci starší 12 let musí dle aktuálních vládních nařízení platných od 22. 11. 2021 splňovat pro vstup jednu z podmínek „N-O“:

  • Prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce
  • Aplikace očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových, první u jednodávkových) musí uplynout nejméně 14 dní
  • U dětí 12 - 18 let, osob s kontraindikací k očkování a u osob rozočkovaných lze k prokázání bezinfekčnosti použít RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin
  • Děti do 12 let bezinfekčnost prokazovat nemusí

UPOZORŇUJEME, ŽE OD 10. 1. 2022 KONTROLUJEME VÝŠE UVEDENÉ ZPŮSOBY PROKÁZÁNÍ BEZINFEKČNOSTI POUZE PROSTŘEDNICTVÍM APLIKACE MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ ČTEČKA. Diváci jsou povinni splnění podmínek touto formou prokázat, v opačném případě nemohou být do divadla vpuštěni. Připravte si tedy ke vstupu do našich divadel kromě vstupenky také QR kód z certifikátu o očkování, prodělání nemoci nebo testu v elektronické podobě (aplikace Tečka, pdf ad.), nebo vytištěný.

Pozorujete-li na sobě příznaky nemoci, nebo jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou, buďte ohleduplní a zůstaňte doma. Do divadla vstupujte pouze s ochranou úst a nosu (respirátor třídy FFP2 nebo NANO rouška) a v předsálí se snažte udržovat rozestupy. Používejte dezinfekci rukou a dbejte pokynů jevištního personálu.

 

Za všechny komplikace se omlouváme, děkujeme za trpělivost, vzájemný respekt a těšíme se na vás!


TRISIÁCI

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA