Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání Galerie Na schodech
Kontakt Muzeum TŽ a města Třince Frýdecká 387, 739 61 Třinec
558 535 882
muzeum@trz.cz

Hudba objektivem fotografa

3. 4. 2019 - 30. 6. 2019 od 09.00 do 17.00 hodinGalerie Na schodechMARIO SIKORA
Autor osobitým způsobem zachycuje pomíjivé okamžiky koncertní atmosféry. Jež je jedinečným a již tradičním kulturním obohacením lidského života na Třinecku.
Živou hudbu, která je přijímána napříč mnoha různými generacemi, autor podtrhává impozantní hrou se světlem, s kterým cíleně pracuje ve vztahu s neustále se měnící scénou plnou emocí.

Je profesionálním fotografem se zaměřením na Portrét, Módu a Reportážní fotografii. Jeho fotografie jsou charakteristické hrou se světlem, stínem, perspektivou a emocí. Při své práci klade důraz na vztah objektu, fotografa a prostředí. Zároveň pracuje s minimalismem a barvami sobě vlastními.

ZAJÍMAVOSTI
Publikuje především v zahraničních periodikách, jako např. Photo Vogue Italia, Imaginated Magazin (Itálie), Elegant (Itálie), Prolific (USA), Dark Beauty Magazine (USA) a dalších. Také českých, jako např. Nikon Blog, Megapixel a jiné. Poskytl řadu rozhovorů pro TV a YouTube. Jeho fotografie jsou zařazeny do výběru The World of Top Photography 2017 (The Imagina- rium) a výběru redakce National Geographic.

(Ru)
Vstupné: dospělý 35,- Kč, studenti a důchodci 20,- Kč, děti 16,- Kč a rodinné vstupné 55,- Kč