Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání WERK ARENA
Pořadatel ZL production
Kontakt Helena Pajurková
558 387 123, 720 948 415
akce@trisia.cz

Monster Meeting 2020

23. 10. 2020 v 18.00 hodinWERK ARENAheadlineři: TRAKTOR, Dymytry I host: ALKEHOL ORIGINAL
Z původního termínu 26. 9. 2020 se akce přesouvá vzhledem k aktuální situaci do nového termínu 23. 10. 2020. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Exkluzivní společná show dvou českých rockových a metalových kapel, výpravná scéna, speciální hosté, špičková technika, netradiční koncertní zážitky a především setkání fanoušků s interprety, které v roce 2020 nikde jinde neuvidí... To je unikátní celorepublikové turné Monster Meeting 2020, kde nemůžete chybět!
Letos vtrhne na českou hudební scénu nový koncertní projekt oblíbených rockových interpretů! Napříč pěti domácími halami a dvaceti open airy odehrají úspěšní Dymytry a Traktor pro fanoušky rocku a metalu speciální společný koncert na velkém pódiu s výpravnou scénou a špičkovou technikou. Navíc obě kapely nebudou tento rok vystupovat v České republice nikde jinde než právě na tomto monstrózním turné.

Oba headlineři chystají pro své věrné fanoušky spoustu koncertních i nekoncertních překvapení navazujících na vyprodané turné k novým deskám Revolter a Šachoffnice. Můžete se těšit na dva plnohodnotné sety, speciálního hosta Alkehol a hlavně unikátní hudební zážitek, který se odehraje pouze v rámci tohoto tour od března do listopadu. Bude to velké, bude to exkluzivní, bude to monstrózní…

Více informací sledujte na www.monstermeeting.cz a facebooku MonsterMeetingCZ.

(Szk)
Vstupné: stání 540 Kč, sezení 599 Kč