Logo
 
 
Informace o akci
Místo konání WERK ARENA
Parkování Nezajištěno
Kontakt Veronika Szkanderová Hodinková
558 387 161
agentura@trisia.cz

Vivaldianno Reloaded

3. 5. 2019 v 20.00 hodinWERK ARENA
Návrat úspěšné světové show ve zbrusu novém jedinečném zpracování.
Na česká a slovenská pódia se vrací velkolepé hudební představení, které ohromilo tisíce diváků po celém světě. S novým špičkovým obsazením, ve zcela novém dechberoucím pojetí. Nechte se vtáhnout do strhujícího tajuplného příběhu velkého hudebníka a zažijte Vivaldianno. Již brzy!

Co se asi stane, když přenesete čarovný příběh z barokních Benátek do jedenadvacátého století? Když vaše smysly okouzlí originálně pojaté fragmenty z díla hudebního génia ve strhující audiovizuální výpravě digitálního věku? Multimediální show Vivaldianno Reloaded odkrývá podivuhodný lidský osud zpoza zcela nové masky, shlížející na svět jako z magického zrcadla. Emocemi a moderními technologiemi nabitý zážitek ambiciózně překonává původní úspěšný projekt hudebníka a skladatele Michala Dvořáka. Vivaldianno verze 2019 tak aspiruje na jeden z kulturních zážitků roku.

V prodeji v síti Ticketportal.

Upozornění:
Náhradní parkování před představením VIVALDIANNO RELOADED

Parkování u WERK ARENY nebude možné z důvodu přípravy Hutnického dne (4. 5.). Využít můžete parkovacích míst v okolí, například v ulici Lesní, u staré WERK ARENY nebo u obchodního centra – viz přiložená mapa v příloze.
Velmi Vám doporučujeme vyjet dřív, abyste měli dostatek času dojít z místa náhradního parkování na představení včas. Začátek je ve 20.00 hodin.
Děkujeme za pochopení.

(Szk)
V prodeji od: 24. 10. 2018, 09:00 hodin
Vstupné: 790 Kč