Pronájmy

KRÁTKODOBÉ / na akce

Divadelní sál

Nachází se v zadní části kulturního domu (objekt D). Kapacita divadla je 590 míst. K divadelnímu zázemí patří také šest šaten. Divadelní sál je vybaven scénickými světly, zvukovou aparaturou, audio a video technikou, internetem.

Společenský sál

Nachází se v přízemí kulturního domu (objekt C). Prostory sálu je možné variabilně měnit v závislosti na pořádané akci. Svou flexibilitou využití je vhodný pro pořádání společenských, vzdělávacích i kulturních programů - kongresy, přednášky, plesy, koncerty, galavečeře, přehlídky aj. 

Loutkový sál

Nachází se v přízemí kulturního domu (objekt A). Prostory sálu je možné variabilně měnit v závislosti na pořádané akci. Svou flexibilitou využití je vhodný pro pořádání společenských, vzdělávacích i kulturních programů - kongresy, přednášky, plesy, koncerty, galavečeře, aj. Sál je vybaven audio a video technikou.

Zrcadlový salónek

Nachází se v 1. patře kulturního domu (objekt C). Prostory sálu je možné variabilně měnit v závislosti na pořádané akci. Svou flexibilitou využití je vhodný pro pořádání společenských, sportovních a vzdělávacích programů - přednášky, odborné a pohybové kurzy.

Divadelní foyer

Nachází se v zadní části kulturního domu (objekt D). Prostory foyeru je možné variabilně měnit v závislosti na pořádané akci. Svou flexibilitou využití je foyer vhodný pro pořádání kulturních programů - plesy, koncerty, přehlídky aj. Foyer je vybaven audio a video technikou

Učebny

K dispozici jsou celkem 3 učebny.
Učebny č. 1, č. 2 a č. 3 se nacházejí v 1. patře kulturního domu (objekt B).
Všechny učebny jsou vybaveny audio a video technikou (LCD TV, DVD, CD, dataprojektor, notebook).

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA