Circus Varius na ledě

PŘIDAT DO KALENDÁŘE

KDY

12. 2. 2023 v 17.00 hodin

KDE

WERK ARENA

CENA

700, 780, 840 Kč

CHCI VSTUPENKY

Z Nového Zélandu přes Španělsko do České republiky aneb Velkolepý Circus Varius přijíždí se svou světovou show do českých měst.

K vidění budou všechny žánry moderního cirkusového umění: Diváky svými dovednostmi odzbrojí žongléři, iluzionisté, gymnasti, akrobati a samozřejmě klauni. Umělci předvádějí celé své umění na bruslích na ledové ploše.

Circus Varius vznikl spojením několika světových cirkusů. Složení umělců je mezinárodní: Uvidíme akrobaty z Ukrajiny, Rakouska, Běloruska, Brazílie, Bulharska, Kanady, Číny, Francie, Německa, Velké Británie, Maďarska, Itálie, Ruska či USA. Díky přítomnosti profesionálních umělců z různých zemí světa Circus Varius publiku představí jedinečná, navzájem odlišná čísla, která uspokojí i toho nejnáročnějšího diváka. Úžasné světelné efekty, hudba složená speciálně pro toto představení, barevné kostýmy a závratné kaskadérské kousky slibují strhující zážitek.

A ještě jeden důležitý bod –  představení se neúčastní zvířata.

Více informací naleznete na www.circusvarius.com

Děti do 3 let mají vstup zdarma bez nároku na místo.

Oznámení organizátora: Kvůli probíhajícím vojenským událostem na Ukrajině bohužel nemáme možnost zorganizovat původně plánované turné Ruského cirkusu na ledě. Náhrada se však povedla na výbornou a podařilo se nám domluvit turné s velkolepým Circus Varius, který jen zřídka vystupuje v evropských zemích. Místa a termíny všech představení zůstávají nezměněny. Všechny vstupenky zakoupené na «Ruský cirkus na ledě» zůstávají na toto představení v platnosti. Děkujeme za pochopení. S úctou, SHOW №1 AGENCY

NUMBER ONE GROUP s.r.o.
https://www.shows.cz
120 minut s přestávkou
Veronika Szkanderová Hodinková
+420 723 693 305
agentura@trisia.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Miroslav Donutil: Na kus řeči

2. 12. 2023 v 19.00 hodin

Šli pastýři do Betléma

3. 12. 2023 v 15.00 hodin

Balada dla bandyty

5. 12. 2023 v 19.00 hodin

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA