Dr. Knock
Amatérské divadlo z Prahy s výraznou třineckou stopou

PŘIDAT DO KALENDÁŘE

KDY

18. 11. 2023 v 19.00 hodin

KDE

Divadelní sál

CHCI VSTUPENKY

BENEFIT TŽ-MS

Bizarní francouzská komedie s děsivě aktuálním přesahem.

Doktor Parpalaid, zavedený lékař v malém horském městečku Saint Maurice, se rozhodl na stará kolena ukončit svou kariéru. Ovšem najít za sebe náhradníka, který by chtěl ordinovat vysoko v horách, je nadliský výkon. Naštěstí dostane kontakt na mladého a čerstvě vystudovaného doktora Knocka. Dokáže pan Parpalaid přemluvit naivního doktora, aby nastoupil na jeho místo? Balancování na rozhraní etiky a zájmu medicíny bývá nebezpečné. O to více, když je v sázce zdraví celého města.

Divadelní hra Zázračný doktor Knock neboli Triumf medicíny byla poprvé uvedena v Paříži v roce 1923. Autor hry Jules Romains postavil proti sobě dva doktory s diametrálním názorem na přístup k pacientům a celou hru zasadil do období, kdy zuřila "Španělská chřipka".

Jules Romains
Amatérský divadelní spolek Bílej mlejn
F.Sedlák, J. Klouda, J. Anděličová, M. Brenišínová, T. Švarcová, M. Vintišková, L. Hladíková, A.Pikhartová a V. Krzyžánek
Vojtěch Krzyžánek
Jolana Heczková
+420 720 999 089
jolana@trisia.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA