Fantazie na kolečkách
Záhada mizejících hraček

PŘIDAT DO KALENDÁŘE

KDY

22. 10. 2022 v 15.00 hodin

KDE

WERK ARENA

Akce v Třinci zrušena

Muzikálová revue pro celou rodinu se přesouvá do Ostravy.

Vyjádření promotéra:

 

Vážení rodiče, milé děti,

muzikálová revue Fantazie na kolečkách opět prochází nelehkou dobou. Po zrušení premiéry v březnu v roce 2020 z důvodu covidové epidemie jsme následně museli chystanou tour několikrát přeložit. Bohužel i letos se jí do cesty postavila další nečekaná překážka v podobě dramaticky se zvyšujících cen energií, rostoucí inflace a ekonomických důsledků války na Ukrajině.

Proto jsme se v dobré víře obrátili na zimní stadiony s prosbou, aby nám vyšly směrem k přesunu nebo zrušení vstříc. Jednání stále probíhají, ale s určitostí můžeme potvrdit, že ve hře zůstávají Pardubice (3. 12.), České Budějovice (10. 12.) a Ostrava (17. 12.), kde uděláme vše proto, abychom viděli rozesmáté děti nad nápady a vynálezy Michala. I premiéra v Praze (30. 10.) je stále aktuální.

Pokud si nechcete nechat ujít neopakovatelný zážitek z pohádkově akčního příběhu, tak Vám velmi rádi Vaše místa ze zrušených lokalit převedeme do města, které si zvolíte. Pokud by se v nabídce letošních lokací cokoliv změnilo, budeme Vás neprodleně informovat.

Děkujeme za pochopení v této nejen pro kulturu nesnadné době

MOOM Production s.r.o.

 

 

Michal Nesvadba, všem dobře známý z televizního pořadu Kouzelná školka nebo ze seriálu Abeceda s Michalem, chystá další vystoupení velkolepé rodinné show Fantazie na kolečkách s podtitulem Záhada mizejících hraček, která pobaví děti od tří let, ale i jejich starší sourozence, rodiče či prarodiče.

Ve výpravně-poetické revue, v jejímž autorském týmu se vyjímají jména jako Lumír Olšovský (režie), Ondřej Gregor Brzobohatý (hudba) či Lukáš Vilt (choreografie) nebo Tomáš Váňa (režie videa), vystoupí čtyřicet účinkujících na kolečkových bruslích, koloběžkách, kolech, jednokolkách, tříkolkách, kolonožkách nebo ve šlapacím autě. Mezi nimi i mistři světa či Evropy ve freestyle na koloběžkách, na in-line bruslích nebo na kolech, ale i vítězové soutěže Česko Slovensko má talent.

V autorské show uvidíte živě skřítky Bafíka, Zeleňoura nebo Žluťouna a samozřejmě nebudou chybět ani František s Fanynkou z Fanfárie v životní velikosti, stejně jako Michalovy vynálezy a unikátní laserová kouzla v podání Lasermana.

V příběhu záhadně mizejících hraček nakonec epochálně zvítězí dobro nad zlem a veselý svět skřítků, kteří jsou kolem vás a ani o nich nevíte, zůstane navždy kamarádem všech dětí na světě.

Více informací najdete zde:
www.fantazienakoleckach.cz
www.facebook.com/FantazienakoleckachsMichalem

Dítě do tří let zdarma na klín svého doprovodu bez nároku na sedadlo. Maximálně 1 dítě zdarma na dva platící dospělé.

Zákaz volného pohybu dětí jakéhokoliv věku bez dozoru.

ZTP/P – bude řešit pořadatel na produkce@fantazienakoleckach.cz

 

 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Tik Tik

6. 6. 2023 v 19.00 hodin

Blbec k večeři

7. - 10. 6. 2023

Naprostí cizinci

12. 6. 2023 v 19.00 hodin

Sirény na cestách

15. 6. 2023 v 19.00 hodin

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA