Koncertní jaro - předplatné 2022

KDY

Jaro 2022

CENA

600 Kč
Koncertní jaro 22
BENEFIT TŽ-MS

GENTLEMEN SINGERS

Vokální soubor Gentlemen Singers je českým mužským profesionálním oktetem, vítězem mezinárodních soutěží a pravidelným účastníkem významných festivalů od USA až po Jižní Koreu. Krom toho, že soubor od svého vzniku v roce 2003 absolvoval téměř tisícovku koncertů po celém světě a vydal sedm kritikou velmi kladně ohodnocených samostatných nahrávek, každoročně v červnu pořádá ve svém domovském městě festival Sborové slavnosti • Czech Choir Festival • Hradec Králové, jehož hlavním cílem je propagace české sborové hudby v České republice a prostřednictvím pozvaných špičkových sborů z celé Evropy i v zahraničí.


TOMÁŠ KADLUBIEC & NORTH CZECH CAPELLA

Nejslavnější dílo italského skladatele období baroka Antonia Vivaldiho Čtvero ročních dob.
Tomáš Kadlubiec, český koncertní mistr italského Mitteleuropa orchestra, a komorní orchestr North Czech Capella, jako ti nejpovolanější interpreti, jejichž strhující konfrontaci „Osmi ročních dob“ různých kontinentů, nezapomenete. Zazní Vivaldiho Čtvero ročních dob spolu se stejnojmennou a neméně slavnou skladbou Astora Piazzoly – pohled barokní Itálie versus pulzující metropole Buenos Aires.


DVOŘÁKŮV AMERICKÝ SEN    Dvořák, Cook, Arnold, Joplin

Petra Vondrová – mezzosoprán, Irvin Venyš – klarinet, Martin Kasík – klavír, Jan Šťastný - mluvené slovo

Pořad zpracovává téma pobytu Antonína Dvořáka v Americe, jeho tvorbu a vzpomínky na rodnou zem, po níž se mu v cizině velmi stýskalo. Zazní skladby A. Dvořáka a jeho žáků z konzervatoře v USA - Willa Mariona Cooka, Rubina Goldmarka a Maurice Arnolda Strothotta. Celý program doprovází úryvky z tzv. „Amerických“ dopisů (korespondence A. Dvořáka).


Cena koncertního předplatného: 600 Kč. Celá nabídka předplatného ke stažení zde.

Prodej předplatného začíná 1. listopadu. Stávající předplatitelé si mohou svá místa opět zakoupit už od 4. října!

Upozornění: Lze uplatnit kartu TRISIA, BENEFIT TŽ - MS, také fond FKSP.

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA