Mirage: Saxofón & klavír
Koncert v rámci festivalu Hudební současnost

PŘIDAT DO KALENDÁŘE

KDY

3. 10. 2023 v 18.00 hodin

KDE

Divadelní foyer

CENA

200 Kč, 120 Kč pro držitele průkazu ZTP a ZTP/P a studenty

CHCI VSTUPENKY

BENEFIT TŽ-MS

Manželé Kolkovi představí světové premiéry skladeb nejen ostravských skladatelů.

Přijďte si poslechnout soudobou hudbu v podání špičkových interpretů.

Koncert proběhne v rámci festivalu Hudební současnost Ostrava - jednoho z nejstarších festivalů v Ostravě. Pořádá ho spolek Tvůrčí centrum Ostrava, který sdružuje ostravské hudební skladatele a interprety. V posledních letech se festival vyprofiloval v ojedinělou akci, soustředěnou na soudobé umění v rozličných podobách, který prezentuje soudobou hudbu především regionálních hudebních skladatelů. V posledních letech organizátoři navázali aktivní spolupráci s polskými  a slovenskými umělci a skladateli v podobě společných koncertů.

Spolek vytváří uměleckou platformu umožňující aktivní spolupráci mezi umělci rozličných oborů a žánrů - Překračování hranic a hledání nových forem uměleckého vyjádření se stalo již běžnou součástí většiny akcí Hudební současnosti. Velice důležitý je pro nás multimediální rozměr, který se v praxi projevuje například scénickým, nebo také vizuálním zpracováním všech koncertů. Naší hlavní snahou je otvírat možnosti k pochopení soudobého umění nejen úzkému okruhu zasvěcených posluchačů, ale širokému okruhu lidí se zájmem o hudbu a umění všeobecně.

Franciszek Humel
+420 721 866 059
franciszek@trisia.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA