Pavel Dolejška: Iluzionista Show
Pohádkové celosezonní předplatné 2024/2025

PŘIDAT DO KALENDÁŘE

KDY

20. 10. 2024 v 15.00 hodin

KDE

Divadelní sál

CHCI VSTUPENKY

CHCI PŘEDPLATNÉ

Pohádkové celosezonní předplatné 2024/2025
BENEFIT TŽ-MS

Čeká nás večer plný neuvěřitelných iluzí a velkolepých speciálních efektů.

Iluzionista prezentuje originální a fenomenální iluze světové úrovně. Se svými show vyprodal divadla a účinkoval po celém světě. Mohli jste ho vidět také na televizních obrazovkách, ale kouzlo jste neviděli, dokud jste ho neviděli naživo!

Tato show představuje neuvěřitelnou interaktivní magii, spiritistickou seanci, ohromující předpověď, kterou je třeba vidět, abyste jí uvěřili, levitaci přímo před vašimi zraky, dojemný příběh, nebezpečí, mnoho humorných situací a dech beroucí finále.

Rozdíl v mé magii spočívá v tom, že přináší skutečné emoce na živou scénu a že není generována počítačem ani speciálními efekty. Na mých show jsou lidé v každém věku – magie je univerzální umělecká forma bez jakýchkoli bariér. Schopnost ohromit a vytvořit pocit dětského úžasu u publika, a to i bez ohledu na věk, je pro mě základní kámen magického umění. Věřím, že děti se pořád chtějí stát kouzelníky. Na mých vystoupeních potkávám mnoho malých diváků, kteří se se mnou setkávají po představení a říkají mi, že jejich snem je jednoho dne vystoupit na jevišti jako „Pavel Dolejška“.

Pohádka je součástí velkého předplatitelského balíčku na celou sezonu 24/25, tedy od září 2024 do června 2025. Předplatitelský cyklus obsahuje celkem 6 inscenací. 


Sdružené události

120 minut včetně přestávky
Veronika Szkanderová Hodinková
+420 723 693 305
veronika@trisia.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA