Kouzla skřítků

PŘIDAT DO KALENDÁŘE

KDY

29. 5. 2022 v 15.00 hodin

KDE

Divadelní sál

CENA

160 Kč, děti 110 Kč, na místě 160 Kč

CHCI VSTUPENKY

Pohádkové jaro 22
BENEFIT TŽ-MS

Veselá pohádka o dvou malých domácích skřítcích a jejich velkém dobrodružství. Zvídavý skřítek Peříčko přesvědčí svého mrzutého brášku Hadráska, aby spolu podnikli tajnou objevitelskou výpravu. Chtějí si prohlédnout ten úžasný svět z tatínkova vyprávění, které zatím jen slýchávali před usnutím zachumlaní v peřinkách.

Že už tušíte, co všechno na ně v tom světě čeká? Ale co když se ten celý jejich veliký svět vejde jen na obyčejný stůl?  Víte kolik legrandy, srandy, bžundy a švandy si užijete na takovém stole, pokud nejste o moc větší než ruka? Každá rošťárna je přece skvělá zábava, když můžete použít kouzla, která zvládnou napravit všechnu neplechu, takže ráno nikdo nic nepozná…

Jenomže skřítčí kluci netuší, že kouzly se musí šetřit. A ani ve snu je předtím nenapadlo, že by se mohl stát nějaký průsšvih. Nejsou totiž sami, přestože se zdá, že všichni v domě spí. A když jednoho z brášků odnese do svého pelíšku obrovitý zrzavý kocour, musí se ten druhý obejít bez kouzel. A to už není legrace a chce to pořádnou dávku odvahy!

Pro děti od 3 let a všechny, kdo mají rádi pohádky.

 

Ohlasy

Vaše představení v Kopřivnici bylo úžasné. Nejlepší dětské divadélko, které jsme doposud viděli. Děkujeme za zážitek i za Vaši trpělivost po představení!

Olga O.

Kouzla skřítků. Super – kouzelný, laskavý, milý… Po náročném týdnu jsem nechtěla s dětmi sedět doma, ale jít si „sednout“ někam jinam, na Vaše Kouzla padla volba úplně náhodou, nějak nám je na netu našla babička. Měla jsem trochu pochybnost, po naší poslední zkušenosti s představením pro děti už jsem měla pocit, že se snad ani představení pro děti nedělají, jen samé pseudovzdělávací pitomosti. Nevím, jestli jsme tehdy měli smůlu (děti schytaly „pohádku“ o kompostování), tentokrát jsme rozhodně měli štěstí – Kouzla skřítků jsou pohádka, jaká má být, opravdu jsem měla radost.
Zuzana Š.

Ráda bych poděkovala za krásné dnešní představení v 10.00 hod na Malé scéně ve dvoře. „KOUZLA SKŘÍTKŮ“ nás (děti i učitele) opravdu pobavila. Vtipné repliky a rekvizity, překvapení, efekty… A hlavně skvělí představitelé skřítků, kteří si s dětmi povídali i po skončení představení. Moc se těšíme, že divadlo Navětvi zase někdy najdeme ve vaší nabídce.
Děti a učitelky MŠ Klubíčko Pardubice

 

Už se těšíme na vaše úsměvy! Nyní už bez roušek :-)


Sdružené události

Matěj Kroupa
Divadlo NAVĚTVI
https://divadlonavetvi.cz
Jakub Baran, Matěj Kroupa
Jakub Baran
50 minut bez přestávky
Veronika Szkanderová Hodinková
+420 723 693 305
agentura@trisia.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Sedmero pokladů, sedmero cest

16. 7. 2022 - 23. 7. 2022

Karlova a Jaromírova pohádka

21. 7. 2022 v 16.00 hodin

Saframorte

4. 8. 2022 v 16.00 hodin

Ademenato

18. 8. 2022 v 16.00 hodin

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA