Simona Babčáková: One Human Show
Vystoupení v rámci Refresh festivalu

PŘIDAT DO KALENDÁŘE

KDY

9. 3. 2024 v 17.00 hodin

KDE

Loutkový sál

CENA

200 Kč s celodenní vstupenkou na Refresh festival ~ 400 Kč běžná cena

CHCI VSTUPENKY

BENEFIT TŽ-MS

POZOR - ZMĚNA MÍSTA: Setkání proběhne ve Vědomé zóně (Loutkový sál). One Human Show aneb život, vesmír a vůbec. Pohled Simony Babčákové na souvislosti, o kterých potřebujeme mluvit. Inspirující setkání pro lidi, kteří si kladou otázky a hledají odpovědi.

Doba je tekutá a změny se dějí rychle. Sdílení a zvědomování souvislostí nám pomáhá se zorientovat a získat inspiraci, jak co nejlaskavěji projít nutnými změnami. Proto vás zveme na společné setkání, které bude probíhat v pohodové atmosféře a lehkosti s hudebními předěly Terezy Antonie Nyass a osobitým humorem Simony Babčákové. Budeme si povídat o vědomé komunikaci v souvislostech, které jsme si často neuvědomovali. A uvidíme, kam až dojdeme a jaká témata se sama otevřou.

Simona není jen populární divadelní a filmová herečka, ale také moderátorka, improvizátorka a lektorka. Již 30 let se věnuje psychologii a osobnostnímu růstu, vyučuje pravidlům a nástrojům komunikace a stala se průvodkyní vnitřními světy. Věří, že svůj život si tvoříme skrze vztahy, které vytváříme a ty tvoříme na základě toho, jak komunikujeme. Proto, pokud chceme tvořit nový svět, je třeba vědomě komunikovat, se sebou i s druhými tak, abychom prožívali radost.

Zvýhodněná cena k celodenní vstupence na Refresh festival k zakoupení zde. V případě zakoupení zvýhodněné vstupenky bude při vstupu požadováno také předložení celodenní vstupenky na Refresh festival.

Ing. Zuzana Ruszová
zuzana@trisia.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Shirley Valentine | Změna termínu!

25. 4. 2024 v 19.00 hodin

Shirley Valentine | Nový termín

29. 4. 2024 v 19.00 hodin

Román pro ženy

2. 5. 2024 v 19.00 hodin

Hrdý Budžes

7. 5. 2024 v 19.00 hodin

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA