Třinecké kulturní léto | Vikingové - cestování nitěmi osudu, Helemese, Dj Teddybear, Lazer Viking, WATEFI: promítání filmů z divadelních a filmařských dílen

PŘIDAT DO KALENDÁŘE

KDY

1. 9. 2023 v 17.00 hodin

KDE

náměstí Svobody

Setkáváme se každý pátek v pět: Začínáme vždy rodinným divadlem, pokračujeme živou hudbou a závěr večera rozproudí DJ. Nejinak tomu bude i poslední TKLkovský večer a bude toho mnohem víc!

Poslední společný páteční večer za námi přijede slovenský divadelní spolek  Anima Act s krásnou pohádkou Vikingové - cestování nitěmi osudu. Poznáme spolu bájné vikingské bojovníky a mořeplavce. Příběhem provázejí kouzelné Normy, tzv. pradleny osudu, a my společně s nimi určíme osudy bájných severských hrdinů. Hlavním tématem pohádky je odvaha, chuť objevovat nepříznivým okolnostem navzdory a nikdy se nevdat...  Interaktivní představení je určeno pro malé, větší a ještě větší, jsou zváni děti, rodičové, babičky i dědečkové.

Hned vzápětí se přesvědčíme o tom, že pod taktovkou kyjovské formace Helemese se rodí zajímavé hudební nápady!

A poté, co náměstí roztančí DJ Teddybear (PL), na pódium přivítáme ještě jednou Vikingy! Tentokrát v podobě pražského zpěváka, kytaristy, producenta, skvělého hudebníka jménem Lazer Viking. Umělec po dvaceti letech opustil kytary a na nové desce Tunnel Vision se pouští do objevování taneční hudby, ve které vévodí masivní basové linky a je zde cítit nostalgie osmdesátkových refrénů. Vikingův ryzí písničkářský cit pro vyprávění příběhů v kombinaci s novým popovým zvukem nabírá na naléhavosti a my tušíme, že pod třineckým smrákajícím se nebem to bude krásný zážitek a jedinečná hudební tečka za letošním našlapaným TKLkem!

Následuje WATEFI: promítání filmů z divadelních a filmařských dílen.

 


Sdružené události

Třinecké kulturní léto 2023

Letní prázdniny 2023
Franciszek Humel
+420 721 866 059
franciszek@trisia.cz

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Třinecké farmářské trhy

7. 6. 2024 v 8.00 hodin

INVENT ARENA

12.-13. června 2024

Třinecké farmářské trhy

21. 6. 2024 v 8.00 hodin

Třinecké farmářské trhy

19. 7. 2024 v 8.00 hodin

ODEBÍREJTE NOVINKY E-MAILEM

Chcete vědět s předstihem, co pro vás chystáme a co se u nás děje nového? Nanejvýš jednou týdně od nás dostanete email s informacemi, které by vás rozhodně neměly minout.

Recepce

+420 558 387 111
KONTAKTY

Pokladna

+420 558 387 112
predprodej@trisia.cz

Sledujte nás

Facebook TRISIA Instagram TRISIA Youtube TRISIA

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA